Дубай кидає виклик Китаю у будівництві найбільшого сміттєпереробного заводу у світі
1 Лютого , 2018
Матеріал, що заживлюється, з еластичністю шкіри і твердістю зуба
1 Лютого , 2018

Rapid Whale — мікро-човен, який можна зібрати своїми руками

Побачивши в Інтернеті кілька чудових моделей міні-човнів типу Little Miss Sally (довжина 2,4 м), засновник компанії Rapid Whale Джош Тулберг вирішив створити щось подібне, але ще компактніше.

Для початку він розробив ескіз за допомогою програми Solidworks і випробував виготовлену модель в масштабі 1:2.2 у ванні з гарячою водою, після чого приступив до лазерного різання і 3D-друку деталей одномісного міні-човна.

Джерело енергії – дві батареї SLA розташовуються в задній частині судна. Праворуч від керма з плексигласу знаходиться аварійне гальмо і важіль газу. Повідомляється, що незважаючи на плоске дно, Rapid Whale володіє відмінною стійкістю.

Rapid Whale

Rapid Whale – це міні-човен довжиною 1,4 м і вагою трохи більше 48 кг. Настільки скромні розміри дозволяють перевозити його на задньому сидінні сімейного автомобіля. Двигун і акумулятор встановлюються вже на березі перед початком водної прогулянки. Швидкість міні-судна 7,4 км/год. Корпус виготовлений в основному з фанери методом лазерного різання з кількома елементами, що були надруковані на 3D-принтері. Місця стиків для гідроізоляції оброблені епоксидною смолою.

Система керування складається з керма, сполученого з електродвигуном за допомогою канатів, пропущених через задній шків. Важіль газу має 8 положень, з них 5 регулюють рух вперед і 3 назад. Зліва від керма встановлений вольтметр і вимикач живлення. Відразу за кермом Джош Тулберг обладнав невеликий багажний відсік. Для прогулянок у темний час попереду передбачений ліхтар. Базовий комплект для збирання обійдеться в 950 доларів.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: