Новий тип пам’яті, що працює за рахунок зміни форми молекул
3 Січня , 2018
Чергова супербатарея з алюмінію та графену має заряджатись лише за 5 секунд
3 Січня , 2018

Ракета Falcon Heavy компанії SpaceX встановлена на стартовому майданчику і готова до запуску

Перша ракета-носій важкого класу Falcon Heavy компанії SpaceX встановлена у вертикальному положенні на стартовому майданчику 39A Космічного центру НАСА імені Кеннеді. Ця ракета, висота якої дорівнює 70 метрів (229 футів), повністю зібрана і за винятком деяких дрібниць, практично готова до запуску. У разі успішного запуску цієї ракети вона стане найпотужнішою ракетою на сьогоднішній день, здатною не лише доставляти великі і важкі вантажі на навколоземну орбіту, але і забезпечити відправку експедицій на Місяць, Марс та інші планети.
Ракета Falcon Heavy являє собою три сполучені одна з одною перші ступені ракети Falcon 9. Всі 27 двигунів цієї ракети забезпечать 2.13 мільйони кілограм тяги, що дозволить ракеті виводити в космос вантаж, вагою до 63 800 кілограм. Для порівняння, важка ракета Delta 4-Heavy здатна підняти в космос 28 790 кілограм вантажу.

Ракета Falcon Heavy #2
Перший запуск ракети Falcon Heavy планується провести вже в цьому місяці. Задля безпеки, всі двигуни ракети будуть працювати на 92 відсотках від їх максимальної потужності. Дві бічні частини ракети Falcon Heavy повернуться на Землю і зроблять спробу м’якої посадки на спеціально підготовлених для них майданчика. Третя, центральна частина ракети, полетить значно далі, і вона теж буде повернена на Землю. Тільки от посадку вона буде проводити на майданчик, розташований на верхній палубі автоматичної баржі, яка буде знаходитись в океані.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: