Колишній співробітник Toyota розробив плаваючий електромобіль
24 Січня , 2018
Вчені запропонували новий вид пропульсивної системи для орбітальних супутників
25 Січня , 2018

Приватна китайська компанія випустить дрон вантажопідйомністю 20 тонн

Молода, але амбітна китайська компанія Tengoen Technology, заснована в 2016 році, планує випустити дрон вантажопідйомністю двадцять тонн. Компанія вже виробляє безпілотники для потреб військових і планує використовувати власні розробки для реалізації нової ідеї.

Приватна китайська компанія Tengoen Technology розкрила деякі особливості конструкції апарата. Відомо, що розмах крил безпілотника складе 43 метри, приводити в рух його будуть вісім двигунів, а його корпус виконаний з вуглецевого волокна. Крім того, розробники заявляють, що при максимальному навантаженні в двадцять тонн апарат зможе пролетіти близько семи тисяч кілометрів. Повідомляється, що літати такі дрони почнуть вже до 2020 року.

Незважаючи на те, що компанії ледь виповнилося два роки, вона вже має певний авторитет в різних відомствах і приватних клієнтів. Компанія успішно продає цивільні дрони, але виготовляє і апарати, призначені для військових цілей, здатні нести на собі не тільки корисний вантаж, але і зброю. Всі моделі дронів, вироблених Tengoen Technology, можуть підняти в повітря до декількох тонн вантажу. Найбільший на даний момент, TB-001 Scorpion, розрахований на 2,7 тонни.

В недалекому майбутньому Tengoen Technology збирається випустити і безпілотний гелікоптер, але інформація про цей проект поки не розголошується.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline