Квантові точки в склопакетах можуть знизити вартість сонячної електрики
6 Січня , 2018
Квадрокоптери навчили літати зграями без GPS
7 Січня , 2018

Прозорий сенсорний дисплей XG дозволить керувати цифровим контентом

Компанія Touch Innovation представила свою новинку — прозорий сенсорний дисплей XG, призначений для демонстрації цифрових відеозображень у приміщеннях класу «люкс».

Пристрій з сенсорним екраном XG (39 дюймів по діагоналі) з прозорим верхом розроблено в двох версіях – з інтегрованим комп’ютером і без нього. Він поставляється з багатофункціональним програмним забезпеченням Emulator 2 для керування MIDI-додатками.

На думку розробників, особливий захват XG викличе у ді-джеїв. Він також знайде застосування в музеях, виставкових залах, торгових центрах та готелях. У рекламі Touch Innovation повідомляється, що у цієї новітньої системи «найелегантніше на сьогоднішній день налаштування, що з’єднує нас зі світом цифрових зображень, яке зберігає при цьому високу продуктивність для будь-якого варіанту використання».

Похилий прозорий екран, який є «безшовним» продовженням скляного корпусу, забезпечує висхідну проекцію розміром 39 дюймів по діагоналі за допомогою проектора, розташованого в основі пристрою. Як повідомляється, увімкнений дисплей світиться «яскравіше будь-якої іншої сенсорної екранної системи». Висхідна проекційна система здатна реєструвати до 10 одночасних точок дотику.

XG розроблений у двох варіантах – XG Pro з вбудованим комп’ютером ціною 6895 доларів і XG Life без комп’ютера — за 5999 доларів. Випуск гаджета запланований на кінець січня.

Touch Innovations

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: