100 діагнозів за 4,8 секунди: звичайні будні роботи медичного ШІ
25 Серпня , 2017
Audi змонтує сонячні батареї на дахах своїх електрокарів
25 Серпня , 2017

Програмований робот-павук HEXA

 

Програмований робот-павук HEXA Це універсальний програмований робот, який, як вважають розробники, дозволить кожному вступити в епоху робототехніки.

Компанія Tianqi Sun збирає кошти для виробництва робота HEXA. За словами розробників, він являє собою нове покоління доступних програмованих роботів. У HEXA 6 ніг; він дуже спритний і компактний і обладнаний всіма необхідними датчиками. При цьому пристрій йде разом зі спеціальною операційною системою і набором засобів для розробки (SDK) MIND, завдяки чому користувачі-початківці зможуть навчитись створювати цікавий функціонал для свого робота.

Оптичні та просторові датчики дозволяють HEXA оглядати навколишній світ і вчитись на ньому. ОС MIND працює на базі ядра Linux та інтегрує різні бібліотеки і драйвери, за допомогою яких можна придумувати різноманітні рухи і режими використання HEXA.

Проект зібрав вже більше 165 000 доларів (при заявленій меті $100 000). Докладніше ознайомитись з пристроєм можна на офіційній сторінці стартапу на Kickstarter.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline