Аналізуючи знімки Землі із космосу, ШІ допоможе боротись з рабством
8 Липня , 2017
У Великобританії побудують перший в світі комерційний центр підготовки космонавтів
9 Липня , 2017

Пристрій Mistbox знизить вартість кондиціонування повітря на 30 %

Mistbox – це пристрій, який охолоджує повітря, що надходить в кондиціонер, і дозволяє підвищити його ефективність на 30 %. Для розуміння масштабу: якщо до 2030 року скоротити загальносвітові витрати електроенергії на кондиціонування повітря на 30 %, це призведе до зниження рівня СО2 в атмосфері, рівносильне видаленню з доріг п’яти мільярдів автомобілів. Це в п’ять разів більше мільярда автомобілів, які існують на Землі на сьогоднішній день.

Mistbox працює, виділяючи надмалі краплі водяного туману в простір поруч із кондиціонером. Це дозволяє охолодити повітря, що потрапляє в нього і істотно підвищити ефективність. Mistbox обладнаний сенсорами, які активують його тільки коли це необхідно – наприклад, вночі робота пристрою не потрібна.

Mistbox

Щоб Mistbox запрацював, достатньо виконати такі дії:

1. Встановити маленьку вітряну турбіну поверх кондиціонера. Вона буде захоплювати повітряний потік, що виходить і живити гаджет, дозволяючи йому не залежати від електромережі. 2. Встановити контрольний блок на бічну поверхню кондиціонера. 3. Закріпити розпилюють насадки на боках кондиціонера. 4. Підключити пристрій до системи водопостачання (для мешканців США пропонується використовувати кран для поливу газону).

Мистбокс

Весь процес займає кілька хвилин і не вимагає подальших дій з боку користувача. Разом з Mistbox поставляється безкоштовний додаток, що дозволяє стежити за роботою пристрою в реальному часі і наочно представляє економію електрики.

Поставки Mistbox почнуться в серпні цього року, а ціна пристрою складе близько 400 доларів.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: