Створено гібридний еко-дах, що поєднує 5 енергозберігаючих технологій
15 Квітня , 2017
У Кембриджському університеті винайшли графенові чорнила для друкованих плат
15 Квітня , 2017

Пристрій Char.gy перетворить будь-який стовп в зарядку для електромобіля

Придбати електричний автомобіль зараз можна без жодних проблем, адже пропозицій від різних виробників безліч. Інше питання — де його заряджати? Не у всіх є гараж зі спеціальною розеткою, а паркувальні місця, так само як і тротуари біля будинків, поки ще не оснащені зарядними станціями для електромобілів. Цю проблему зібралися вирішити інженери компанії Char.gy, розробивши спеціальний пристрій, що дозволяє перетворити звичайний ліхтарний стовп на зарядку для машин.

Ідея хороша тим, що не вимагає внесення будь-яких глобальних змін в існуючий вигляд міста, адже, щоб обладнати місце зарядкою Char.gy, досить просто підключити її до стовпа.

Розробники пояснюють, що саме через неможливість швидко і без проблем зарядити авто, багато людей відмовляються від покупки електричних машин, тому їх розробка може посприяти переходу на більш екологічні види транспорту.

Зараз у Char.gy займаються розробкою системи, яка дозволить брати з користувачів плату за послуги зарядним пристроєм. До літа планується оснастити новою розробкою компанії стовпи в деяких районах Лондона. Головна проблема — кріплення.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline