Компанія Microsoft почала розробку універсальної мови програмування для квантових комп’ютерів
8 Жовтня , 2017
Повітряні кулі Google відновили мобільний зв’язок в Пуерто Ріко
8 Жовтня , 2017

Презентацію вантажівки Tesla перенесли на листопад

Презентація нової електровантажівки від Tesla була призначена на 26 жовтня 2017 року. Всі з нетерпінням чекали цієї події, а компанія Tesla навіть потихеньку почала «зливати» інформацію про новинку, а нещодавно сама вантажівка навіть нібито випадково «засвітилась» на парі фоток, знятих крадькома кимось із перехожих або співробітників. На жаль, Ілон Маск заявив у себе в твіттері, що вантажівку в жовтні не покажуть, а презентація переноситься на 16 листопада.

За словами глави Tesla, це пов’язано з тим, що всі ресурси компанії кинуті на вирішення проблеми з виробництвом Model 3 і на постачання батарей powerwall для Puerto Rico та інших постраждалих від урагану територій.

 

Урагани «Ірма» і «Марія» завдали енергомережі в Пуерто-Ріко дуже серйозних пошкодженнь, тому раніше Ілон Маск запропонував замінити постраждалі сегменти електромереж на сонячні панелі з системами збереження енергії. Досвід у інженерів Tesla вже є, адже раніше вони вже забезпечили електрикою цілий острів, тому великих проблем з реалізацією подібного проекту в Пуерто-Ріко бути не повинно. Повідомляється, що постачання готового до монтажу обладнання вже почались.

Що стосується Tesla Model 3, тут компанії доведеться мобілізувати всі наявні ресурси: незважаючи на грандіозні плани по збільшенню кількості вироблених автомобілів, на даний момент із заводу компанії зійшли лише близько трьох сотень автомобілів.

У будь-якому випадку, перенесення майбутньої презентації вантажівки на фоні зазначених вище проблем виглядає не так вже й сумно.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline