Як добути кисень на Марсі?
9 Листопада , 2017
Експериментальний ракетний двигун SpaceX вибухнув в Техасі
9 Листопада , 2017

Представлений електромобіль Lamborghini Terzo Millennio (відео)

Lamborghini не поспішає перетворювати свої бензинові суперкари в електромобілі, але так чи інакше тема електрифікації все частіше постає на порядку денному італійської компанії завдяки материнській Volkswagen, яка планує поширити домінування електроприводу на всі свої бренди.

Lamborghini представила футуристичний концепт Terzo Millennio, який демонструє бачення майбутнього компанії спорткарів. Машина була розроблена у співпраці з дослідниками MIT і, за словами компанії, стала наслідком уявного експерименту, покликаного надихнути інженерні прориви, які здатні породити нове покоління спортивних авто на електротязі.

Lamborghini электромобиль будущего

Компанія сподівається, що співпраця з науковцями у створенні повністю електричного прототипу принесе плоди у формі «радикальних інновацій» у чотирьох ключових сферах. Перша з них відноситься до систем зберігання енергії, при цьому Lamborghini пропонує відмовитись від звичайних літій-іонних батарей і застосовувати суперконденсатори як більш ефективний спосіб живлення Terzo Millennio.

Спортивный электроавтомобиль Ламборджини

Lamborghini Terzo Millennio

Це пов’язане з другою сферою – використанням інноваційних матеріалів. Такий підхід включає в себе нові технології для виробництва кузова з вуглецевого волокна, яке не тільки робить автомобіль легшими, але і дозволяє використовувати його корпус в якості системи зберігання енергії. Також Lamborghini каже, що її електрокар наділений властивостями самовідновлення, за яких машина автоматично виявляє і усуває тріщини в своїй структурі за допомогою мікроканалів, наповнених «розумними» сплавами.

Третій ключовий момент – це силова установка та архітектура. Lamborghini прагне використовувати можливості електроприводу для створення крутного моменту безпосередньо в колесах, дозволяючи тілу автомобіля вільно формуватись у відповідності зі своїми проектними потребами з урахуванням аеродинаміки. Завдання компанії полягає в тому, щоб розробити технологію, що підходить для збільшення потужності мотор-колеса, яку заслуговує повнопривідний суперкар, при цьому зберегти контроль над масами, які знаходяться поза підвіскою.

Ну і нарешті – це чуттєвість і емоції. Lamborghini вважає, що новий спортивний електрокар повинен отримати можливість звучати не менш захоплююче, ніж її знамениті автомобілі з V12. За словами компанії, її візіонерський дизайн являє собою абсолютно нові аеродинамічні елементи, при яких кожна деталь спроектована так, щоб потік повітря був ідеальним. Таким чином, італійська марка намагається вступити на шлях електрифікації нетрадиційним способом, з концептуальним автомобілем, який би був радикально новим в керуванні енергією, архітектурі та дизайні і одночасно відповідав культурі Lamborghini.

Terzo Millennio був представлений публіці на конференції MIT EmTech цього тижня – щорічному заході, на якому демонструються нові розробки в різних інженерних областях і технологіях.

 

Джерело: lamborghini.com

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: