Nio ES8: технічні характеристики електрокросовера тепер відкриті
12 Листопада , 2017
3D принтер для друку їжі виготовить будь-яку страву з наноцелюлози (відео)
12 Листопада , 2017

Працівники Ford почали тестувати екзоскелети

Перші прототипи екзоскелету від Ekso Bionics вже надійшли на фабрики автомобілебудівного концерну Ford. Engadget повідомляє, що їх розробка велась у співпраці з працівниками конвеєру, які допомагали вдосконалювати конструкцію, виявляючи слабкі місця і допомагаючи покращити фінальний варіант прототипів.

Екзоскелети EksoVest виробляються на гроші компанії Ford, яка розраховує в майбутньому широко застосовувати їх на виробництві, допомагаючи робочим підтримувати верхню частину тулуба і оберігаючи співробітників від надмірних перевантажень. EksoVest допоможуть людям піднімати вагу без сильних навантажень і шкоди для здоров’я.

Навіть якщо регулярно піднімати і носити на собі невеликий вантаж або туго закручувати гайки, ці навантаження в кінцевому підсумку позначаться на працездатності людей і можуть викликати хронічні захворювання рук або хребта. EksoVest допомагає уникнути негативних наслідків, допомагає збільшити якість праці і покращити самопочуття співробітників. За його допомогою можна легко підняти вантаж вагою до шести кілограмів.

Розрахований екзоскелет на робочих зростом до 192 сантиметрів і підійде для будь-якого виробництва, на якому відбувається навантаження на руки, тому його можна застосовувати не лише на автозаводі, але і на будівництві або, наприклад, складі.

Пілотна програма тестування з часом пошириться на всі підприємства Ford у США, Європі та Південній Америці.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline