Презентацію вантажівки Tesla перенесли на листопад
8 Жовтня , 2017
Японські міста масово переходять на мікромережі
9 Жовтня , 2017

Повітряні кулі Google відновили мобільний зв’язок в Пуерто Ріко

Project Loon — повітряні кулі від Google, виявились корисними в реальних умовах. З їх допомогою розробники лабораторії інновацій Alphabet, материнської компанії Google, змогли частково відновити мобільний зв’язок в деяких районах Пуерто Ріко, постраждалих від ураганів «Ірма» і «Марія». Роботи тривають, а місцева влада вже дозволила використовувати аеростати Google для надання телекомунікаційних послуг. Зараз розробники займаються подальшою інтеграцією і налаштуванням обладнання.

Розробники запропонували свої послуги ще 29 вересня, заявивши, що аналогічним чином змогли відновити роботу мобільного зв’язку, а з ним і роботу багатьох служб в Перу, де раніше через сильні дощі вийшли з ладу телекомунікаційні вишки та інше устаткування.

Незважаючи на те, що налагодження триває вже кілька днів, у федеральній комісії зі зв’язку США повідомляють, що роботи ще дуже багато, адже подекуди стільниковий зв’язок і Інтернет відновлені лише на 20%, а в деяких регіонах вони так і не з’явились.

Кулі Project Loon керуються за допомогою штучного інтелекту, самостійно адаптуючись до висоти і погодних умов, обирають маршрути і ловлять висхідні потоки повітря, продовжуючи залишатись в заданих локаціях. Головне — все грамотно налаштувати і завезти при необхідності більше «куль».

Свою готовність допомогти Пуерто Ріко висловив і Ілон Маск, який пообіцяв забезпечити системами зберігання енергії Powerwall місцеві постраждалі райони.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: