9 українських стартапів у сфері чистих технологій
20 Вересня , 2017
Proterra Catalyst E2 Max – електричний автобус, який встановив рекорд дальності поїздки на одному заряді акумуляторних батарей
21 Вересня , 2017

Повітряне таксі від німецької компанії Lilium літає швидше бойового вертольота

Німецька компанія Lilium повідомила про успішне отримання фінансування для проекту створення літаючого таксі — 90 млн. доларів. Завдяки цьому, сукупний капітал компанії збільшився до 100 млн. доларів. Ці гроші будуть використані для створення п’ятимісного комерційного літаючого таксі на електричній тязі Lilium і збільшення штату розробників апарату до 70 осіб.

В квітні цього року компанія провела успішні випробування повнорозмірного двомісного прототипу таксі, якому вдалося перейти з режиму зависання в режим горизонтального польоту. Дослідна версія була розрахована на політ зі швидкістю 400 км/год. Завдяки шасі, що прибирається, Lilium зможе використовувати для зльоту і посадки невеликі майданчики в межах міста розміром 15 х 15 метрів.

Летающее такси Lilium

П’ятимісний варіант буде літати зі швидкістю 300 км/год на дальність 300 км на одному заряді, при цьому швидкість доставки пасажирів в 5 разів перевищить аналогічний показник звичайного таксі, а сам політ обійдеться дешевше, ніж «земна» поїздка.

Успіх багато в чому буде залежати від команди розробників, тому компанія зацікавлена в залученні професіоналів світового класу. Перший керований політ Lilium розраховує здійснити вже в 2019 році.

Летающее такси Lilium

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline