NASA використовує технологію змішаної реальності для тренування астронавтів
30 Березня , 2017
У Великобританії з шпинату виростили аналог м’язової тканини з капілярами
30 Березня , 2017

Попередні замовлення на сонячні дахи Tesla почнуть збирати в квітні

Восени минулого року Ілон Маск повідомив на одній зі своїх презентацій про те, що компанія Tesla почне продавати сонячні панелі для дахів, здатні повністю замінити традиційні покрівельні покриття, а заодно і забезпечити електрикою житло. Новина викликала схвалення, але з тих пір практично нічого про це не повідомлялось, лише тихо і спокійно пройшло злиття Tesla і SolarCity, після якого Маск підтвердив, що від планів відмовлятись не має наміру, а його заводи почнуть виробляти дахи за графіком.

У Майкла Холса з твіттера урвався терпець, тому він запитав Маска про те, як просувається робота.

Почнемо приймати замовлення в квітні, — відповів на запитання Ілон Маск.

Тим не менше, жодних подробиць глава Tesla не повідомив. Ціна квадратного метра дахів поки невідома, коли замовлення почнуть доставляти клієнтам — теж. Хоча Маск торкався питань ціноутворення ще під час першої презентації. Тоді він сказав, що коштувати дах з сонячними батареями буде приблизно як звичайний.

Панелі для дахів не є мозаїкою, а являють собою цілісну конструкцію. Всього на старті буде доступно чотири види покриття: текстуроване скло, шифер, черепиця та скляна плитка. Комплексне рішення, що дозволяє забезпечити будинок електрикою за допомогою розробки Tesla, складається з самих «черепичних» панелей і накопичувача енергії.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline