Розроблено пластир з мікроголками, що замінюють шприц
8 Липня , 2017
Надтонкий пристрій Nums повністю змінює звичний трекпад ноутбука
8 Липня , 2017

Поляк побудував автономного робота з картоплини

Зі шкільного курсу фізики всім нам добре відомо, що деякі овочі і фрукти (наприклад, картопля або цитрусові) за допомогою нехитрих маніпуляцій з електродами можна перетворити на справжні джерела живлення. Але раз фрукти та овочі є батарейками, то чому б не зробити з них робота? Тим більше що елемент живлення тут може бути одночасно і корпусом пристрою? Напевно, саме так і подумав польський інженер Марек Бачиньскі, збираючи робота з картоплі.

Але отриманням роботом енергії «від самого себе» справа не обмежилась! Пан Бачиньскі вирішив зробити не просто робота з картоплі, а автономного робота з картоплі! Так як приведення всіх механізмів в рух процес досить енергозатратний, підключити всі елементи безпосередньо не вийшло. Тому в якості акумулятора ентузіаст використовував суперконденсатор. Принцип досить простий: електроди з одного боку підключаються до картоплі, а з іншого — до суперконденсатора, який і живить інші елементи. Через 15 хвилин (а саме стільки потрібно на підзарядку) можна їхати. Правда, довго подорожувати не вийде: робот може проїхати лише 8 сантиметрів.

Також при створенні робота використовувались колеса від дитячого конструктора і простенький електродвигун. Крім цього, інженер сконструював блок управління, за допомогою якого робот може самостійно прокладати маршрут, об’їжджаючи перешкоди. З розповіддю автора про створення робота ви зможете ознайомитися на відео, розташованому нижче.

 

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: