В MIT планують розробити термоядерний реактор протягом 15 років
13 Березня , 2018
Знайдено спосіб 3D-друку виробів з рідкого металу (відео)
13 Березня , 2018

Polestar 1: перший серійний автомобіль електричного бренду Volvo представлений в Женеві

Перша модель нового бренду шведської марки відсвяткувала європейський дебют на Женевському автосалоні. Виробник розкрив нові подробиці про електричне купе і поділився планами його продажу.

Polestar 1 – це підключуваний гібрид, який можна замовляти вже з наступного тижня (для цього необхідно внести депозит у 2500 євро). Причому, як повідомляє виробник, попит перевищив пропозицію вже кілька разів.

Компанія оголосила, що буде випущено всього 1500 примірників Polestar 1, проте до теперішнього часу більше 6000 осіб виявили бажання придбати гібридне купе. Щоб задовольнити хоча б половину запитів, виробництво доведеться подвоїти, але операційний директор Polestar Гудмен заявив, що це можна буде зробити без всяких проблем.

Цікаво, що до цих пір офіційно не оголошена вартість моделі. Імовірно, фінальна вартість машини може наблизитися до 150 або навіть 185 тисяч доларів. Разом з тим, генеральний директор Polestar Томас Інглент заявив, що “Polestar буде передплатними сервісом на 100 відсотків”. Тобто покупці фактично не будуть повноцінними власниками, а будуть лише користуватися автомобілями за певну платню. Прийом попередніх замовлень починається з 13 березня. Спочатку вони будуть доступні для жителів США, Швеції, Німеччини, Норвегії, Китаю та Нідерландів. Трохи пізніше в цей список увійдуть ще 12 країн.

Гибридное купе Polestar 1

Polestar 1 стане єдиним гібридом бренду – інші моделі будуть повністю електричними. Слідом за купе повинні з’явитися седан і кроссовер. Силова установка новинки складається з 2-літрового бензинового двигуна, двох електродвигунів і трьох акумуляторних батарей. Загальна потужність силової установки становить 600 л. с. На повному заряді батарей купе здатне проїхати до 150 кілометрів. За словами представників Polestar, це самий великий автономний пробіг на електриці серед нинішніх гібридних авто.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: