Українець, який працює у “Facebook”, розповів про незвичну організацію робочого кампусу компанії
15 Листопада , 2017
SpaceX показала, як випробовує ракетні двигуни: відео
15 Листопада , 2017

Podbike – новий електровеломобіль з педальним приводом без ланцюга (відео)

Зазвичай веломобілі приймають форму триколісного лігераду, розміщеного в обтічному корпусі, який може обладнуватись електродвигуном для збільшення потужності педального приводу і допомоги велосипедисту. Однак Podbike має деякі відмінності: він отримав чотири колеса, два двигуна … і не отримав ніякго ланцюга.

Оригінальна велоавтівка Podbike – це продукт норвезької компанії Elpedal. І, як і належить усім транспортним засобам з назвою, що починається на «вело», обладнаний педалями, але цього разу вони безпосередньо з’єднані з генератором. При їх обертанні електрика передається на два задніх мотор-колеса, які і приводять в рух апарат. Його максимальна швидкість становить 25 км/год, а додатковий запас енергії забезпечує знімний акумулятор.

Заявлений запас ходу веломобіля на одному заряді батарей становить близько 60 км, проте передбачена додаткова комплектація, яка може збільшити цей показник. В залежності від маси акумулятора вага транспортного засобу становить 40 – 50 кг.

Девушка на веломобиле

На даному етапі робочий прототип Podbike являє собою лише шасі. Але комерційна модель буде обладнана аеродинамічним кузовом, який повністю захистить від атмосферних впливів, а також системою світлодіодного освітлення, і буде вміщати одну дорослу людину разом з дитиною (або невеликим вантажем) ззаду. Додатковою унікальною особливістю новинки є можливість вертикального паркування – при необхідності заощадити простір машину можна просто поставити на задні колеса.

Велосипед лигерад на электротяге

Першу, вже повністю готову версію «веломобіля для дорослих» планується продемонструвати на початку наступного року. Старт продажів очікується на початку 2019 року в Норвегії, а на європейський ринок продукт надійде до 2020 року. У Норвегії ціна машинки складе 50 000 норвезьких крон (включаючи ПДВ та місцевий податок з продажу), а в інших країнах Європи – 4 600 євро плюс вартість доставки.

Джерело: podbike.com

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: