Martti: система автономних авто, здатна їздити в будь-яких умовах
20 Грудня , 2017
Мексика має намір відправити на Місяць 8 роботів до кінця 2019 року
20 Грудня , 2017

Планується створення біологічного варіанту Інтернету Речей

Керівництво нещодавно організованої компанії Nano Global (Остін, Техас) планує створення і розгортання свого роду біологічного варіанту Інтернету Речей (Internet of Biological Things). Фахівці цієї компанії, спільно з фахівцями компанії ARM займаються розробкою лінії систем-на-чіпі (SoC), здатних виявляти, ідентифікувати та, можливо, контролювати мікроорганізми. І такими спеціалізованими чіпами можна буде обладнувати будь-які пристрої, смартфони, дитячі іграшки, медичні прилади і побутову техніку.
Такий підхід дозволить буквально перетворити весь світ в одну величезну лабораторію, в якій будуть досліджуватись різні хвороби і випробовуватись нові лікарські препарати. Для цих цілей планується створення свого роду “цифрового ринку”, за допомогою якого споживачі і дослідники зможуть купувати, продавати і обмінюватись зібраними ними даними.
Для виявлення та ідентифікації мікроорганізмів Nano компанія Global планує використовувати оптичні технології і системи штучного інтелекту, реалізовані у вигляді спеціалізованих чіпів. Справжність і достовірність даних буде забезпечуватись блокчейн-технологією, а все це разом призведе до появи відкритої глобальної бази молекулярних і біологічних даних.
В даний час фахівці компанії Nano Global ведуть розробки перших зразків чіпів для біо-IoT, які з’являться на світ приблизно через рік. Крім компанії ARM, Nano компанія залучила до цієї роботи фахівців з різних університетів та інших наукових організацій, які займаються формуванням масштабної бізнес-моделі майбутнього підприємства.
“Ми хочемо відкрити новий великий ринок молекулярних даних, який буде постійно оновлюватись в режимі реального часу” – розповідає Стів Пейпамастер (Steve Papermaster), президент компанії Nano Global та інвестиційної компанії Powershift Group, – “Те, що ми плануємо створити, є набагато більшим, ніж просто Інтернет Речей. Такий підхід дозволить значно прискорити хід досліджень у сфері розробки нових лікарських препаратів і медичних пристроїв, адже компаніям тепер не доведеться в буквальному сенсі вивертати кишені на проведення дорогих лабораторних досліджень і випробувань”.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: