Винищувач наступного покоління Gripen E вперше піднімається в повітря
27 Червня , 2017
Сім технологій, які можуть коштувати трильйони доларів
27 Червня , 2017

Південна Корея планує запустити власний Hyperloop протягом чотирьох років

Ідея надшвидких вакуумних потягів, запропонована Ілоном Маском в 2012 році, припала до смаку багатьом. Сьогодні над втіленням цього плану в життя працюють одночасно кілька країн, включаючи США, Франція, Об’єднані Арабські Емірати і, як з’ясувалось днями, Південна Корея. Корейці планують запустити першу гілку Hyperloop зі столиці Сеулу в друге за величиною місто Пусан. Відстань між містами становить трохи більше 320 кілометрів, а долати його планується всього за 20 хвилин.

Південнокорейський уряд захопився ідеєю будівництва Hyperloop у своїй країні ще в січні поточного року. Саме тоді представники влади звернулись до вчених з Університету Хань’янга за допомогою у втіленні проекту в реальність. Тепер стало відомо, що на допомогу корейцям також прийдуть фахівці компанії Hyperloop Transportation Technologies, у яких вже накопичилось достатньо цінного досвіду в ході реалізації аналогічних проектів у декількох країнах. Першу гілку вакуумних тунелів планується здати в експлуатацію вже до 2021 року.

Нагадаємо вам, що Hyperloop передбачає пересування вантажів і пасажирів всередині спеціальних капсул по спеціальним тунелях, з яких попередньо було відкачано повітря. Завдяки низькому опору повітря теоретична швидкість пересування таких вакуумних потягів може досягати 1000 кілометрів на годину і більше. Насправді ж швидкість їх буде дещо нижча максимальної. Ілон Маск, що запропонував початкову концепцію Hyperloop, сам вирішив не брати участь в її реалізації, запропонувавши ідею декільком іншим компаніям. Втім, пізніше виявилось, що його компанія SpaceX все ж докладе руку до проекту.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: