Компанія Virgin і Річард Бренсон підписали співпрацю з Hyperloop One
13 Жовтня , 2017
Названа дата епічного поєдинку гігантських роботів
14 Жовтня , 2017

Південна Корея підготувала графітові бомби для удару по КНДР

Південнокорейські військові допустили навмисний витік інформації журналістам про плани занурити свого північного сусіда в рукотворну темряву. План під назвою «Смертельний ланцюг» базується на масовому ударі по території КНДР боєприпасами типу «бомба для блекаута». Вони нікого не вб’ють (хіба що опосередковано), але доставлять багато проблем мешканцям півночі.

Графітна бомба не містить вибухівки. По суті, це контейнер з великою кількістю ниток з вуглецю. Їх відрізняє мала вага разом з великою електропровідністю – якщо боєприпас активується над електростанцією, територію накриє «павутинка» з безлічі дротів. Це спровокує масу коротких замикань із закономірними наслідками для об’єкта в цілому.

Застосовувати графітові бомби можна скрізь, де є електричні дроти без ізоляції – в 1999-му США намагались зруйнувати за їх допомогою електромережу Сербії. Без особливого успіху, але і ризики при таких ударах невеликі, особливо для цивільного населення. Зате є шанс залишити регіон без телефонного зв’язку, а в сучасних реаліях і без доступу в Інтернет, що дуже болісно. Тільки незрозуміло, наскільки ця загроза актуальна саме для Північної Кореї.

Військові Південної Кореї стверджують, що повністю вивчили технології створення графітових бомб і в будь-який момент можуть почати їхнє масове виробництво і застосування. Виключно в якості превентивної міри, якщо виявлять приготування сіверян до війни. Чи зупинить це дуже ймовірний повторний удар прямою наводкою з важкої артилерії по багатомільйонному Сеулу, відповісти складно.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline