Walmart придбала 15 вантажівок Tesla Semi
21 Листопада , 2017
Двоокис вуглецю в 2016 році встановив новий 800000-річний рекорд
21 Листопада , 2017

Південна Корея будує ціле «місто» для тестування самокерованих автомобілів

У Південній Кореї нещодавно відкрилась перша секція тестового полігону для самокерованих автомобілів площею 323 749 квадратних метрів. Майданчик, що отримав назву «K-City», розташований приблизно в 32 кілометрах від південнокорейської столиці Сеулу.

За повідомленнями місцевого інформаційного видання Korea Herald, для симуляції реальних південнокорейських доріг і вулиць на об’єкті будуть зведені центральні міські та приміські дороги, міська інфраструктура і безліч будинків. Проект будують по частинах, і зараз здана лише перша секція, що включає чотирисмугову дорогу. Повне ж завершення будівництва і введення в експлуатацію всього тестового полігону обіцяють до кінця 2018 року. Тут зможуть проводити випробування своїх безпілотних автомобілів такі компанії, як Samsung, SK Telecom, Hyundai і Kia Motors.

Південна Корея має досить амбітні плани щодо автономного транспорту. Будівництво тестового полігону буде покликане підвищити швидкість і ефективність реалізації урядового курсу на створення комерційної доступності транспортних засобів з третім рівнем автономності протягом наступних трьох років.

До речі, в цьому плані азіатська країна не самотня у своїх бажаннях. Наприклад, в США теж є великий випробувальний полігон. Компанія Waymo, що займається розробкою технологій безпілотних автомобілів, побудувала в каліфорнійській пустелі полігон «Castle» площею 404 668 квадратних метра. Над створенням іншого, ще більш великого випробувального полігону працює Мічиганський університет. Він буде зведений на території колишнього авіабудівного заводу, що належав компанії General Motors. Цей полігон планується відкрити вже в наступному місяці, і він буде займати площу 1,4 квадратних кілометра.

Всі ці випробувальні майданчики будуть відігравати важливу роль у підготовці самокерованих автомобілів для використання на дорогах загального користування. Зібрані при таких випробуваннях дані допоможуть розробникам переконатись в тому, що подібна техніка відповідає всім необхідним рівнями безпеки, перед тим як потрапить на міські вулиці.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline