Вчені вперше записали в ДНК мультфільм
18 Липня , 2017
Підводні роботи отримали нову універсальну “мову” JANUS
18 Липня , 2017

Підземні бункери для уряду: відео

Підземні бункери розроблені для захисту людей у випадку ядерної війни. У США є ціла мережа споруд, побудована для уряду країни. Портал Tech Insider зняв ролик про один з них — Cheyenne Mountain Complex, розташований на горі Шайєнн в штаті Колорадо.

Штаб являє собою військову установку і бункер на випадок виникнення ядерної війни, що знаходиться на гірській авіаційної станції Шайєнн. Комплекс побудований на глибині 610 метрів.

Бункер побудований так, щоб витримати ядерний вибух потужністю 30 мегатон на відстані близько 2 кілометрів. У випадку катастрофи там планується сховати членів уряду, їх найближчих помічників і… все. Як розповідають співробітники порталу Tech Insider, в деяких випадках туди можуть не допустити навіть подружжя перших осіб (так що бути дружиною президента не так добре, як здається).

Там можуть сховатись і перебувати протягом місяця близько 1000 осіб. Цікаво, що всередині є обладнання з ресторану швидкого харчування Subway — так що в разі війни уряд будуть годувати сендвічами.

Ще два відомих американських бункера — укриття під Білим домом і Raven Rock неподалік від заміської резиденції президента Кемп-Девід. Останній висічений у схилі гори, всередині якої знаходяться офіси та медичні палати.

Бункер, розташований під Білим домом використовувався тільки одного разу — для президента Джорджа Буша-молодшого і віце-президента Діка Чейні під час трагедії 11 вересня.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: