Ehang показала перші тестові польоти свого пасажирського дрона
11 Лютого , 2018
У Китаї почалися продажі електрокару за 6 тисяч доларів
12 Лютого , 2018

Підводний човен для Титану протестують у штучному метановому морі

Інженери NASA і фахівці університету Вашингтона разом працюють над створенням підводного човна, здатного допомогти вченим вивчити моря Титана, супутника Сатурна. Кілька років тому ця «інопланетна субмарина» була лише концептом, але зараз розробники вже проводять випробування її раннього прототипу і навіть створюють для цих цілей штучне море з метану і етану.

На Титані є безліч річок, озер і морів, що складаються з метану. На Землі він присутній у газоподібному стані, але на Титані зовсім інші умови, і температура теж далека від нашої, тому там рідкий метан, а це означає, що в ньому можна плавати, проводячи при цьому дослідження.

Тиск і низькі температури, так само як і інші малоприємні нюанси, можуть суттєво ускладнити процес дослідження, фото і відеозйомку, тому зараз вчені намагаються вирішити проблему. Нещодавні випробування спеціальної камери і бороскопа дали позитивний результат, що вельми обнадіює.

NASA планує відправити субмарину на Титан, в найближчі 20 років, а поки її прототип тестують в штучному «морі» з метану і етану, температура в якому становить — 180 градусів Цельсію. Підводний човен, над яким працюють науковці, буде працювати автономно, збираючи дані про океанічні і атмосферні умови Титану.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: