Вченим вдалось заплутати на квантовому рівні 16 мільйонів атомів одночасно
17 Жовтня , 2017
Panasonic розробляє гнучкий екзоскелет, який облягає тіло як друга шкіра
18 Жовтня , 2017

Піч GoSun Go закип’ятить воду за півгодини енергією сонця

Після надзвичайно вдалого старту в 2013-му компанія GoSun допрацювала свій виріб і тепер запускає у виробництво одну з найдешевших і компактних сонячних печей в світі – GoSun Go. Принцип її роботи простий – параболічні дзеркала збирають сонячне світло і концентрують його на центральному модулі, нагріваючи його. Однак тепер конструкція печі стала гранично простою і універсальною.

Дзеркала виконані у вигляді півсфер і в закритому вигляді стають половинками зовнішнього корпусу-чохла печі. Внутрішня частина виконана у формі порожнистого циліндра, куди можна залити рідину або засипати продукти. Піч нагрівається від самого факту наявності сонячного світла і може працювати в мізерних променях зимового сонця, при низьких температурах. Хоча і з закономірним падінням ефективності.

GoSun

Головна перевага сонячної печі – вона використовує пасивне джерело енергії. Тому після експериментів з великими моделями-гриль в GoSunо знову повернулися до компактних варіантів, які зручно брати в похід. Маючи габарити ноутбука, нова модель важить лише 0,9 кг і маж робочий об’єм 400 мл Все, що в неї потрапляє, в сонячний день може бути розігріте до 260 °C максимум за 30 хвилин.

Ціна питання: $99. Порівняйте це з цінниками від $279 до $999 за інші сонячні печі з представлених на ринку, і всі питання, чому кампанія GoSun на Kickstarter миттєво зібрала в 10 разів більше суми, що запитується, відпадуть самі собою. У продаж печі GoSun Go надійдуть у квітні 2018-го.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline