Вулканічний попіл може стати дешевою сировиною для цементу
9 Лютого , 2018
Космічне сміття: чи можна його розглядати як корисний ресурс?
11 Лютого , 2018

Перший смартфон з алмазним екраном вийде вже в наступному році

Як би обережно користувач не експлуатував свій смартфон, на його екрані з часом неминуче утворюються подряпини. Не рятує навіть наявність захисного скла, плівок і спеціальних покриттів. Навіть стійкі Gorilla Glass і сапфірове скло від Apple, рано чи пізно приходять в непридатність. Але все може змінити скло зі штучного алмазу, до випробування якого вже приступила американська компанія Akhan Semiconductor.

Нове скло отримало назву Mirage Diamond Glass, і воно тестується в лабораторіях компанії на одній з моделей смартфону вже сьогодні. В основі скла лежить особлива структура зі штучних алмазів, яка в процесі виробництва формується випадковим чином. Це перешкоджає утворенню глибоких тріщин і пошкодженню матеріалів під самим покриттям. Як заявив керівник Akhan Semiconductor Адам Хан,

« Mirage Diamond Glass може використовуватися як самостійно, так і в поєднанні з іншими типами покриття, у тому числі з широко відомим Gorilla Glass, виступаючи в якості верхнього шару. Зараз нова технологія проходить активну фазу випробувань, в якій беруть участь багато великих виробників мобільної електроніки. Зараз ми проводимо стрес-тести для того, щоб переконатися в міцності алмазного скла і упевнитися, що воно добре проводить електричні імпульси і не заважає розпізнавати дотики».

Mirage Diamond Glass може бути використане на будь-якому пристрої, але першим воно з’явиться на смартфоні, реліз якого запланований на 2019 рік. З часом нове скло можуть почати встановлювати на фітнес-браслети, смарт-годинники та іншу електроніку.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: