Біонічне “око” повернуло людям можливість читати
30 Липня , 2019
В Південній Кореї створили легкий і зручний екзоскелет
29 Жовтня , 2019

Перший британський модуль доставить на Місяць мініатюрного крокуючого робота в 2021 році

10 жовтня 2019 року в Лондоні, в рамках наукового фестивалю New Scientist Live, Павло Танасюк, засновник і керівник компанії Spacebit, поділився планами компанії щодо відправки на Місяць спускного модуля, який доставить туди мініатюрного крокуючого робота. У разі успіху цей робот стане першим апаратом, який замість коліс для пересування по поверхні інших космічних тіл буде використовувати механічні кінцівки, крім цього, той же робот стане найменшим з апаратів, що спускались на поверхню Місяця.
Також в разі успіху місії робот Spacebit Walking Rover стане першим приватним апаратом, який досягне поверхні Місяця. Крім цього, дана подія зробить Великобританію четвертою країною у світі, разом із США, СРСР та Китаєм, які успішно реалізували місії по досягненню місячної поверхні. Згідно наявної інформації, робот буде доставлений на Місяць за допомогою спускного модуля Astrobotic’s Peregrine lander, який, як заплановано, буде відправлений у космос за допомогою ракети Vulcan Centaur, запущеної з космодрому на мисі Канаверал, Флорида, США в 2021 році.
Astrobotic Peregrine lander
Робот Walking Rover буде важити менше 1.3 кілограмів, і приводитись в дію енергією променів сонячного світла. Згідно з розрахунками, двох невеликих сонячних батарей буде достатньо для забезпечення робота енергією протягом усієї місії, яка розрахована на 10 діб.
Мала гравітація на поверхні Місяця дозволить роботу Walking Rover пересуватися досить швидко і здійснювати досить довгі стрибки, долаючи перешкоди. Орієнтуватись в просторі робот буде за допомогою декількох датчиків, включаючи тривимірний лазерний сканер LIDAR, і дві HD-відеокамери, які також будуть використовуватися для проведення зйомок місячної поверхні і знімків-селфі. Крім цього, можливість пересування дозволить роботу виконати його головне завдання – провести перші прямі дослідження лавових “труб”, що виходять на поверхню з глибин Місяця.

“Зараз нам необхідно вивчити навколишнє середовище і досліджувати доступні ресурси на інших планетах” – розповідає Танасюк, – “Це дозволить нам у майбутньому забезпечити стабільність існування людства на Землі”.

Джерел

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: