Металева поверхня, що знищує бактерії
28 Грудня , 2017
Першу в світі гонку літаючих спідерів планують провести в 2020 році
29 Грудня , 2017

Першу в Україні «сферичну» сонячну електростанцію запустили під Києвом

У місті Вишгород (Київська область) побудували домашню сонячну електростанцію, панелі якої встановлені на дугоподібної конструкції. За словами її творців, перевагою такої «сферичної» СЕС є не лише естетичний зовнішній вигляд, але і вільне місце під навісом, яке може бути використане для зведення невеликих додаткових споруд.

«Сферичною» станцію назвали в компанії, що реалізувала незвичайний проект і підключила міні-СЕС до громадської мережі. Загальна потужність масиву сонячних батарей становить 13 кВт.

Замовник електростанції в майбутньому планує побудувати під сонячними батареями баню. Повідомляється, що ніяких складнощів при монтажі панелей не виникло, на всю роботу пішло близько одного місяця.

Частная СЭС необычной конструкции

«Сферична» СЕС обійшлась замовнику в 12 000 доларів. Вироблену електроенергію він буде продавати за «зеленим» тарифом. Очікується окупність сонячної електростанції – 5-6 років.

Нагадаємо, згідно з останньою статистикою, наданою Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України, в 3 кварталі 2017 року ще 688 українських домогосподарств перейшли на отримання електрики з енергії сонця, що на 42% більше порівняно з 2 кварталом поточного року.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: