Білл Гейтс побудує “розумне” місто в Арізоні
14 Листопада , 2017
Крихітні наномагніти можуть зберігати стабільність при левітації, завдяки квантовим ефектам
14 Листопада , 2017

Перший запуск важкої ракети Falcon Heavy компанії SpaceX запланований на 29 грудня 2017 року

Представники компанії SpaceX і керівництво Космічного центру НАСА імені Кеннеді нещодавно оголосили про те, що дата першого в історії запуску ракети важкого класу Falcon Heavy призначена на 29 грудня 2017 року. Слід зазначити, що Falcon Heavy є найпотужнішою ракетою-носієм на сьогоднішній день, вона здатна вивести в космос в два рази більше корисного вантажу, ніж найближча до неї за параметрами інша ракета-носій. І в подальшій перспективі саме ця ракета буде використовуватись для доставки людей спочатку на Місяць, а потім, можливо, і на Марс.
Для забезпечення запуску ракети Falcon Heavy конструкція і обладнання стартового майданчика має бути модернізовано для того, щоб витримати вагу і збільшені навантаження в момент запуску важкої ракети. В даний час фахівці компанії SpaceX займаються монтажем чотирьох додаткових опор (Tail Service Masts, TSM), через які в кожну частину першого ступеня ракети-носія подається електрична енергія та паливо. Для кожної частини ракети потрібні дві опори, по одній в її баки закачується паливо (керосин RP-1), а по другій – окислювач LOX (Liquid Oxygen), рідкий кисень.
Стартовая площадка
Компанія SpaceX спробує повернути на Землю всі три частини першого ступеня ракети Falcon Heavy, які, по суті, є трохи видозміненими першими ступенями звичайної ракети Falcon 9. Дві частини будуть посаджені на Землю, на спеціальні майданчики, які розташовані на території космодрому на мисі Канаверал. А третя, центральна частина першого ступеня, спробує сісти на безпілотну морську баржу “Of Course I Still Love You”, яка буде перебувати у водах Атлантичного океану.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: