Так виглядає автосимулятор за 1,3 мільйони доларів
18 Жовтня , 2017
Кросовер Hyundai Kona Electric отримає запас ходу 500 км
19 Жовтня , 2017

Перший в історії поєдинок гігантських роботів після трьох раундів, завершився перемогою американської команди MegaBots

Нарешті, після практично вічності очікування, відбулась перша в історії битва гігантських роботів, робот MegaBots Eagle Prime проти Suidobashi Kuratas, Америка проти Японії. Звичайно, все, що відбувалося на арені було не настільки динамічним і видовищним, як битви роботів з фантастичних фільмів “Трансформери” і “Тихоокеанський рубіж”. Проте, у першому бою було кілька цікавих моментів і про них ми розповімо трохи нижче.
Финал первого раунда битвы
Трансляція бою велась в режимі реального часу через сервіс Twitch. Звичайно ж, справа не обійшлась без “масованої” реклами спонсорів, завдяки яким стало можливим проведення поєдинку. Серед спонсорів заходу можна було помітити чимало відомих компаній, таких, як Autodesk і навіть NASA.
У першому раунді бою проти робота Kuratas виступав американський робот попереднього покоління MkII Iron Glory, який менший і менш потужний, ніж головний “аргумент” американської команди – робот Eagle Prime. Відразу ж після початку першого раунду швидший і легший робот Kuratas скоротив дистанцію і одним могутнім ударом свого залізного “кулака”, сила якого становить пів-тонни, звалив робота Iron Glory. У підсумку перший раунд битви закінчився нокаутом через 10 секунд після початку, а роботу Iron Glory так і не вдалось жодного разу вистрілити зі свого “іграшкового” пейнтбольного знаряддя.
Второй раунд
Після падіння з великої висоти, команда MegaBots, здається, підбадьорилась і вирішила припинити всілякі жарти. На другий раунд битви був вже виставлений великий робот Eagle Prime, який відразу ж після початку почав “поливати” робота Kuratas вогнем пейнтбольних кульок. Робот Kuratas незрозуміло навіщо випустив безпілотник, але раунд закінчився практично внічию, обидва роботи зчепились і застрягли в такому положенні, незважаючи на те, що робот Eagle Prime намагався використовувати свої пейнтбольні гармати як палицю та наніс кілька серйозних ударів, мнучи елементи захисту робота Kuratas.
Під час перерви члени команд трохи підлатали своїх роботів і змінили зброю. Робот Eagle Prime замість гармат отримав величезну ланцюгову пилку, що використовується для розпилу кам’яних брил. Коли роботи почали зближення після початку третього раунду, робот Eagle Prime зачепив пилкою кілька стійок освітлювальної системи, що призвело до падіння цих стійок і коротких замикань, які супроводжувались яскравими фонтанами іскор. Пілотові робота Eagle Prime навіть вдалось підхопити одну зі стійок, яку він мав намір використовувати пізніше як дубину для нанесення ударів по роботу Kuratas.
Третий раунд
Однак, уламок стійки випав з рук американського робота до того, як їм вдалось зблизитись. Але після того, як роботи зблизились, пілот Eagle Prime задіяв ланцюгову пилку, яка почала шматувати захист Kuratas-а, наче папір. А потужний двигун робота Eagle Prime дозволив йому зрушити з місця японського робота, розвалюючи при цьому ліси та освітлювальне обладнання, і затиснути в невигідній для нього позиції.
Після нетривалого часу ланцюгова пилка робота Eagle Prime зачепила якісь життєво важливі вузли робота Kuratas і він перестав функціонувати. А поєдинок закінчився повною перемогою американської команди MegaBots.
В інтерв’ю, після перемоги, представники команди MegaBots визнали, що вони до останнього моменту не хотіли використовувати найефективніший вид озброєння свого робота – ланцюгову пилку. Ця пилка могла завдати шкоди здоров’ю або навіть стати причиною смерті пілота японського робота, але погодьтесь, без цієї пилки останній раунд поєдинку не був би таким видовищним.
Финал третьего раунда
І на закінчення слід зазначити, що все, що ви бачите на відеоролику, є постановкою, виконаною на дуже високому рівні. А насправді роботи рухаються досить повільно, вони незграбні і використовували спочатку абсолютно неефективну зброю – пейнтбольшые гармати. Та й коротка перерва між другим і третім раундом тривала насправді дві доби, адже за кілька хвилин неможливо не те, що усунути пошкодження, але і навіть змінити зброю робота.
Проте, можна сказати, що перший бій битви роботів, хоч не вийшов на славу, але був достатньо видовищним і цікавим. Нині в світі вже є кілька команд, готових кинути виклик американській команді MegaBots, і хочеться сподіватись, що це все призведе до виникнення нового виду досить своєрідного спорту.

Першоджерело

LEU
LEU

1 Коментарій

  1. […] місяця, нарешті відбулась так довго очікувана перша битва між гігантськими роботами американської команди MegaBots […]

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: