ОАЕ запускає віртуальний тур по першому марсіанському місту
5 Грудня , 2017
Стартап Bookimed отримав $500 000 інвестицій від Українського фонду AVentures Capital
6 Грудня , 2017

Перший у світі інтерактивний світловий дисплей дозволяє працювати з живими голограмами

Технологія голограми пройшла довгий шлях з того моменту, коли героїня серіалу «Зоряних воєн» принцеса Лея вперше (нехай і на кіноекрані) відправила голографічне повідомлення своїм друзям Люку Скайуокеру і Обі-Ван-Кенобі. За останні кілька років ця колись фантастична ідея стала реальністю, яка бурхливо розвивається.

Looking Glass — це команда винахідників, інженерів, розробників ігор і безробітних коміків, одержимих мрією про голограми. Разом вони створили перший у світі інтерактивний світловий дисплей Holoplayer One.

Цей компактний пристрій виглядає майже як ноутбук. За його допомогою можна взаємодіяти з тривимірними голограмами, не користуючись спеціальними окулярами або обладнанням.

Світлові екрани стрімко набирають популярність, особливо у сфері візуальних мистецтв. Великий інтерес до них проявляють фахівці, що займаються графічним дизайном, анімацією, завдяки можливості фізичної маніпуляції тривимірним зображенням. Цілком очевидно, що цим розвиток голограмних технологій не обмежиться. Наприклад, їх можна буде використовувати в медицині для розширеної візуалізації людського тіла.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: