Німецька компанія Lilium Aviation планує запустити літаюче таксі до 2025 року
29 Серпня , 2017
Малі базові станції – перспективна технологія реалізації 5G-мереж майбутнього покоління
29 Серпня , 2017

Перший мексиканський електромобіль за 25 тисяч доларів з’явиться в листопаді

Мексиканська компанія Motores Limpios повідомляє, що вже через кілька місяців почне серійне виробництво електромобілів марки Zacua. У продажу з’являться відразу дві моделі, ціни на які будуть починатись від 25 тисяч доларів.

Глава автомобільної компанії Хорхе Мартінес пояснив, що необхідність випуску електричних автомобілів викликана загрозою глобального потепління та іншими екологічними проблемами. Автомобілі з нульовим рівнем викидів зможуть стати для країни першим кроком в боротьбі з забрудненням навколишнього середовища.

Машини Zacua розроблені спільно з іноземними компаніями. Французи з Automobiles Chatenet зробили дизайн електромобіля, а інженери іспанської компанії Dynamik Technological допомогли розробити «начинку» машини.

Спочатку в продажу з’явиться двомісний автомобіль. Його довжина складе три метри, а ширина — півтора. При висоті 1,4 метра електрокар буде важити лише 380 кілограмів. При таких габаритах він зможе проїхати до 115 кілометрів. Максимальна швидкість автомобіля — 100 кілометрів на годину.

До кінця 2019 року виробник планує випустити близько 600 автомобілів. Сто з них вийдуть до кінця 2017 року, ще двісті в наступному році. Решта триста машин планують реалізувати в 2019 році.

Джерело

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline