Телескоп «Джеймс Вебб» пройшов кріогенні тести
10 Грудня , 2017
Французький робот-комірник вміє дертись по стелажах і тягати вантажі
10 Грудня , 2017

Перші в світі кросівки з додаванням графену надійдуть у продаж в 2018 році

Вчені Національного інституту графену при Манчестерському університеті спільно з відомим британським виробником високотехнологічного спорядження для активного відпочинку INOV-8 розробили підошву для кросівок з додаванням графену.

На думку розробників, графенова підошва буде відрізнятись безпрецедентним ступенем зчеплення з грунтом і зносостійкістю.

«При додаванні до гуми у взутті серії «G» компанії INOV-8 графен робить її міцнішою, — розповідає вчений-матеріалознавець Манчестерського університету Аравінд Віджаярагаван. – Наша унікальна рецептура робить ці підошви на 50% міцнішими, еластичнішими і стійкішими до зносу в порівнянні з взуттям на простій гумовій підошві».

Кросівки на графеновій підошві з’являться у продажі в 2018 році.

Унікальний матеріал продовжує свій тріумфальний хід по світу, завойовуючи все нові території. У його «послужному списку» чутливі мікрофони, дорожне покриття, сандалі, що забезпечують ноги прохолодою в жарку погоду – і це лише крихітна частина того, де встиг «відзначитись» графен.

Джерело

LEU
LEU

1 Коментарій

  1. Просто новий маркетинговий хід. Насправді нічого не зміниться…
    Взагалі, що таке “взуття на простій гумовій підошві” ? Зараз підошви роблять з поліуретану, видів якого близько 80 (вісімдесяти!)
    Я не впевнений, що навіть із графеном підошва буде міцнішою за автомобільну покришку…

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: