Домашня гідропонічна екоферма від IKEA виростить овочі в три рази швидше теплиць
23 Жовтня , 2017
Індія планує запустити космічний апарат на Місяць вже в 2018 році
23 Жовтня , 2017

Перша в світі плавуча вітроелектростанція почала працювати в Шотландії

В Шотландії почала працювати перша в світі плавуча вітряна електростанція. За розрахунками, її потужностей має вистачити на покриття потреб в електриці близько 20 000 домогосподарств.

Минулого тижня почали обертатись лопаті першої в світі плавучої вітроелектростанції, яка знаходиться на відстані більше 15 миль (близько 24 км) від берегів Пітерхеду (місто в області Абердіншир, Шотландія), повідомляє портал Engadget. Її потужність становить 30 мегават — цього повинно вистачати для забезпечення електрикою приблизно 20 000 домогосподарств. Станція під назвою Hywind Scotland досягає 253 метри в довжину; вона йде під воду на 78 метрів і прикріплена до морського дна ланцюгами вагою 1 200 тонн.

У проекті Hywind Scotland беруть участь енергетичні фірми Statoil і Masdar, і їх план на наступний рік — встановити величезну батарею ємністю 1 мегават-годину Batwind, для кращого збереження виробленої станцією електрики.

Великобританія, особливо Шотландія, часто розробляє проекти, покликані стимулювати виробництво екологічно чистої енергії. Так, у Великобританії знаходяться найбільші в світі вітроустановки, і, крім того, планується, що після Hywind Scotland — в Ірландському морі буде запущена ще більша плавуча вітряна електростанція.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline