NASA офіційно визнало, що у них немає грошей на відправку людей на Марс
17 Липня , 2017
Створена недорога рукавичка, яка перетворює мову жестів у текст
18 Липня , 2017

Перша модель плавучого міста створена в Голландії

Голландські дослідники оприлюднили модель того, що може стати в найближчі два десятиліття штучним мега-островом, який буде використовуватись в якості плавучих міст для розміщення житлових будівель, портів, ферм або парків.

В даний час для запобігання повеням у Нідерландах використовуються греблі і канали. Але ці методи недостатньо ефективні, тому дослідники вивчають можливості побудови плавучих платформ для розміщення житла або сільгоспугідь. Планується, що штучний острів буде представляти собою конструкцію з 87 трикутників різних розмірів, побудованих з бетону і сталі. Площа складе три квадратних кілометри.

Модель острова розміром приблизно шість на вісім метрів, презентована перед потенційними інвесторами, була виготовлена з дерева та полістиролу і розміщена в резервуарі з водою, щоб зімітувати вітер і хвилі.

За словами директора Морського дослідного інституту Нідерландів Баса Бюхнера, в даний час ведуться обговорення з місцевою владою, але проект поки що залишається на ранній стадії.

Штучні острови будуть пов’язані з морським і з берегом. Але все ж необхідно провести дослідження на предмет того, як вони будуть протистояти погодним умовам, припливи і відпливи, і як зробити їх самодостатніми в плані енергетики і ресурсів.Також стоїть питання про вплив конструкції на морське життя. Проект «Space at sea» у співпраці з іншими країнами отримав грант близько 1,6 млн. євро для проведення трирічних досліджень.

«Технічно це може бути здійсненне через 10-20 років», — сказав Олаф Ваалс, один з працівників Морського дослідного інституту.

Нагадаємо, проект мільярдерів з Кремнієвої долини з будівництва плавучого острова Артізанополіс почне реалізовуватись в 2019 році. Розробляє його Інститут систейдингу, який підписав меморандум про взаєморозуміння з владою Французької Полінезії.

 

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: