Індія планує місячну місію на 2018 рік
24 Грудня , 2017
У Франції почали з’являтись кіоски віртуальної реальності, які переносять туристів в інші епохи
24 Грудня , 2017

PepsiCo замовила 100 елекртовантажівок Tesla Semi, не офіційно, кількість заявок перевищила 1200 одиниць

Компанія PepsiCo зарезервувала 100 електровантажівок Tesla Semi, оформивши найбільше замовлення на сьогоднішній день. До цього найбільшу заявку на інноваційний тягач зробила компанії Sysco – лідер дистрибуції продуктів харчування зарезервував за собою 50 одиниць. Ще 40 «зелених» тягачів замовила пивоварна компанія Anheuser-Busch. Крім того, мережа магазинів Wal-Mart планує придбати 15 штук – п’ять для США і 10 для Канади, а J. B. Hunt, велика логістична компанія, має намір придбати кілька Semi для використання на Західному узбережжі.

Tesla намагається переконати індустрію перевізників у тому, що вона дійсно може надати доступний електричний транспортний засіб з запасом ходу і вантажопідйомністю, здатними конкурувати з відносно недорогими, перевіреними часом дизельними вантажівками.

За даними досліджень компанії FTR в галузі промисловості, в Північній Америці щорічно виробляють близько 260 000 важких вантажівок класу 8. За підрахунками Reuters, загалом до теперішнього моменту компанія Tesla отримала замовлення, як мінімум, на 285 вантажних машин. За неофіційними даними, цей показник перевищує 1200 одиниць.

У компанії PepsiCo, яка володіє парком з приблизно 10 000 великовантажних тягачів, сподіваються за допомогою електромобілів зменшити викиди парникових газів. Згідно з даними офіційного сайту Tesla, сума депозиту при попередньому замовленні Semi, спочатку становила 5 тисяч доларів, зараз збільшена до 20 тисяч доларів.

PepsiCo має намір використовувати Tesla Semi для транспортування продуктів швидкого харчування і напоїв між виробничими і розподільними підприємствами, а також безпосередньо до роздрібних точок в діапазоні 500 миль (800 км), які відповідають обіцяним Ілоном Маском на презентації електротягача характеристикам.

Вантажівки на електротязі доповнять американський парк PepsiCo, що складається з 10 тисяч великих фур, і стануть ключовою частиною плану компанії по скороченню викидів парникових газів по всьому ланцюгу поставок на 20% до 2030 року, сказав Майк О ‘ Коннелл, старший директор дочірньої компанії PepsiCo Frito-Lay.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: