Нейронну мережу навчили практично ідеально копіювати людський голос
7 Жовтня , 2017
Компанія Microsoft почала розробку універсальної мови програмування для квантових комп’ютерів
8 Жовтня , 2017

Пасажирський квадрокоптер CityAirbus пройшов перші тести

Європейський авіаційний гігант Airbus оголосив про перші успішні тести проекту CityAirbus. Компанія повідомила, що концепція літаючого таксі вже близька до реалізації, а перший апарат буде випробуваний в повітрі вже до кінця наступного року. На початковому етапі тести будуть проводитьсь в безпілотному режимі, після чого чотиримісний VTOL протестується з людиною-пілотом на борту. Повністю автономні комерційні перельоти планується почати до 2023 року.

«В ході початкового тестування команда CityAirbus ретельно перевірила індивідуальні характеристики гвинтів, а також інтеграцію повномасштабного силового агрегату з електричними двигунами потужністю 100 кВт і всіма електричними системами», – йдеться в прес-релізі компанії.

Вперше Airbus анонсувала початок розробки повітряного таксі в серпні 2016 року. З тих пір, як інженери проекту CityAirbus зупинились на конструкції з чотирма гвинтами, яка знайома кожному виробнику квадрокоптеров, концепція безпілотника залишалась незмінною: вертикальний зліт і посадка в парі з електричним приводом забезпечують швидкісний переліт чотирьох осіб в межах міських районів. Така конструкція повинна знизити шум і розміри апарату, в той час як спільне перебування на борту кількох пасажирів дозволить наблизити вартість польоту до поїздки в традиційному таксі.

Пассажирский квадрокоптер Airbus

Нагадаємо, в цьому році на Женевському автосалоні Airbus представила концепт модульного транспортного засобу, який здатен виступати в якості пасажирського дрону для повітряних перевезень і служити електричним автомобілем для наземних поїздок. Модель отримала назву Pop.Up, а розробники компанії вважають її однією з потенційних можливостей вирішити транспортні проблеми мегаполісів.

LEU
LEU

1 Коментарій

  1. […] Airbus є й інший проект аеротаксі — CityAirbus. Він являє собою квадрокоптер, який зможе перевозити […]

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: