Skoda VISION E: опубліковано фото першого чеського електромобіля
3 Квітня , 2017
Створена нова карта розподілу темної матерії, яка має найвищу роздільну здатність на сьогоднішній день
3 Квітня , 2017

Парад з 746 електричних транспортних засобів – новий рекорд світу поставлений в Нідерландах (відео)

У пробігу між голландськими містами Хелмонд і Ейндховен взяли участь 746 транспортних засобів на електричній тязі. Рекорд поки офіційно не визнаний представниками Книги рекордів Гіннеса, проте кількість учасників помітно перевершує показник аналогічного заходу в Берліні – там у 2015 році на дорогу вийшли 577 одиниць електротехніки.

Для заїзду було виділено ділянку дороги довжиною 3,6 кілометра. Рух іншого транспорту на час електропробігу було зупинено. Брали участь у параді різні електромобілі, від розкішних Tesla до більш утилітарних Nissan і Renault. Крім них, на дорогу вийшли електричні автобуси, вантажівки, мотоцикли і сігвеї. Була присутня і машина, яка пересувається на сонячній енергії. Навіть зйомка пробігу з повітря велась з електричного безпілотника, запущеного з Хелмонда.

Всі гроші, зібрані під час благодійного пробігу, будуть передані на фінансування програм освіти дітей з неблагополучних районів. Схожий парад електротранспорту хочуть провести в Каліфорнії.

Голландія є одним зі світових лідерів у використанні електротранспорту. Уряд активно субсидує не тільки виробництво та придбання електротранспорту, але і розвиток супутньої інфраструктури. В 2035 році влада має намір повністю заборонити експлуатацію, придбання і продаж автомобілів, що працюють на викопному паливі.

Джерело: insideevs.com

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline