Голландія планує побудувати в Північному морі штучний острів з найпотужнішими вітропарками
8 Січня , 2018
Створена металінза, здатна фокусувати всі кольори видимого спектру світла в одну точку
8 Січня , 2018

Panasonic представила екзоскелет власної розробки

Екзоскелети давно перестали бути лише частиною фантастичних фільмів і відеоігор, і багато компаній вже розробляють різноманітні моделі таких пристроїв. Але якщо більшість розробок застосовуються у військовій сфері або для тренувань спортсменів, то нове дітище компанії Panasonic покликане допомогти звичайним людям.

Мова йде про екзоскелет під назвою ATOUN Model Y. Інноваційна модель допоможе у сфері догляду за літніми людьми, інвалідами, а також працівникам професій, які пов’язані з підйомом вантажів (наприклад, вантажникам або будівельникам). В основі екзоскелету від Рапаѕопіс лежать надлегкі полімери, а не метал, як у більшості подібних розробок. Загальна вага екзоскелету становить 4,5 кілограми (що на 40% менше попередньої моделі), і цього вдалось досягти не лише за рахунок матеріалів корпусу, але і завдяки зменшеному акумулятору і полегшеній конструкції рухових вузлів.

Сам екзоскелет ATOUN Model Y кріпиться на талії користувача і підтримує поперек у момент підняття тягарів, а безліч локаційних датчиків відстежують рухи в просторі. Завдяки особливому алгоритму екзоскелет «вгадує» дії людини, що дає можливість двигунам костюма дублювати руху користувача, знімаючи навантаження на м’язи.

Офіційний дебют новинки в роздрібному продажу очікується навесні 2018 року, і Рапаѕопіс вже приймає попередні замовлення на новий екзоскелет.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: