Вітаємо!

Ми раді, що Вас зацікавив наш медіа сайт, на якому ми збираємо найактуальнішу інформацію у сферах науки освіти та технологій.

В Світі відбувається прорив в новітніх технологіях, відкриття в різних сферах науки, небувала активність стартапів та адаптація великих компаній під реалії Нового Часу. Електромобілі, автоматизація, роботизація, глобальний інтернет та штучний інтелект, нова хвиля підкорення космосу, вже, за участі приватних компаній. Це, лише декілька напрямків, які активно розвиваються в усіх розвинутих країнах.

Маючи велику кількість талановитих та розумних людей, Україна має неймовірний нереалізований потенціал, який дозволить зайняти їй почесне місце серед країн з передовими технологіями. Ми в це віримо!

Наш сайт – це майданчик, це простір для технарів. Простір, який буде вдосконалюватись та покращуватись, в тому числі і завдяки вашим ідеям. Простір, який дозволить нам об’єднатись і створити рушійну силу для розвитку себе та Батьківщини.

Запрошуємо вас долучатись до однодумців, тому що даний сайт – лише основа для створення спільноти людей, які цікавляться новим та інноваційним, людей, які прагнуть створювати та вдосконалювати, людей, які гордо називають себе ІНЖЕНЕРАМИ.

НАДІСЛАТИ ЛИСТА

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: