Офтальмологічний робот-хірург пройшов клінічні випробування
17 Травня , 2017
Розроблено Smartsuit Pro — недорогий костюм захоплення рухів для інді-студій
18 Травня , 2017

OUKITEL випустила самий захищений смартфон

Останнім часом помітно почастішали випадки, коли в Мережі з’являються відверті фото знаменитостей — на жаль, «зірки» часто недооцінюють важливість безпеки своїх даних. Раз і назавжди вирішити цю проблему взялись у OUKITEL і випустили новий смартфон K4000 Plus з просунутою системою безпеки і міцним екраном.

Система безпеки не реалізована у вигляді окремого додатка, а створена на рівні операційної системи OUKITEL OS. Вона незалежна від основної ОС і зберігає все те, що ви з тієї чи іншої причини хочете приховати від третіх осіб. В спеціальний розділ можна помістити як фотографії, так і листування, історію вхідних і вихідних дзвінків, відеоролики і багато іншого.

Захист системи зроблена не тільки у вигляді паролю або сканеру відбитків пальців: так, наприклад, для доступу до закритого розділу можна настроїти введення секретної комбінації на панелі набору номеру. Так ніхто навіть не запідозрить, що за звичайним на перший погляд смартфоном ховається ціле сховище даних.

Ну і, звичайно ж, смартфон отримав міцний корпус і екран, яким не страшно навіть забивати цвяхи. Незабаром інформація про K4000 Plus буде опублікована на сайті виробника.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: