Китайська компанія розпочала тестування вантажівки-безпілотника
24 Квітня , 2017
У США створили самовідновлюване скло для смартфонів
27 Квітня , 2017

Ooho — дешева і їстівна альтернатива пластиковій упаковці

Лондонський стартап Skipping Rocks Lab розробив упаковку майбутнього, яка може стати відмінною заміною пластикових пляшок та пакетів. Ooho — несмачна, але їстівна обгортка, створена з екстракту морських водоростей. Вона міцна, дешева у виробництві, а головне абсолютно екологічна — її можна не тільки їсти, але і без шкоди для природи викинути — дуже швидко упаковка сама розчиниться і зникне.

Технологія розроблялась два роки, зараз її творці патентують метод, за допомогою якого вже зовсім скоро вони збираються почати виробництво Ooho, ну а поки хлопці шукають інвесторів і намагаються залучити до свого винаходу більше уваги. На їхню думку, їстівна і недорога обгортка зможе вирішити проблему пластикових відходів і зменшити забруднення навколишнього середовища.

Засновники Skipping Rocks Lab транслюють свої відеоролики на різних медіамайданчиках, виступають з доповідями і планують випустити пробну комерційну партію Ooho вже в цьому році. Їстівні контейнери Ooho можуть стати самою практичною упаковкою для напоїв і різних ласощів, якими прийнято перекушувати на ходу. Все, що потрібно зробити, це зняти з їстівної капсули верхній захисний шар і відправити її в рот.

Ціна міхура ємністю 250 мілілітрів на виході складає близько 4 центів, а це істотно дешевше пластикових упаковок, тому в успіху своєї ідеї в Skipping Rocks Lab не сумніваються. Засвітившись на різних заходах і запустивши пробну партію, стартап сподівається розкрутити ідею, а вже через кілька років скласти гідну конкуренцію самим TetraPak.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline