Представлений біопринтер, що друкує клітини підшлункової залози для діабетиків
15 Грудня , 2017
Як Одеса відновлює власне літакобудування
15 Грудня , 2017

Олімпійський вогонь вперше довірили нести роботу (відео)

Робот HUBO, розроблений інженерами Корейського передового інституту науки і техніки (KAIST), взяв участь в естафеті Олімпійського вогню у місті Теджон і передав факел своєму творцеві — професорові О Чун-хо.

XXIII Зимові Олімпійські ігри пройдуть з 9 по 25 лютого 2018 року в південнокорейському місті Пхенчхан. Перед початком кожних ігор проходить естафета Олімпійського вогню: перший факел запалюється в Греції, під час церемонії в Олімпії (Греція), після чого вогонь передається іншим учасникам і доставляється в місто, яке проводить Олімпійські ігри. Нести смолоскипи зазвичай доручають спортсменам, але в нинішньому році, на 41-й день естафети вогонь вперше віддали… гуманоїдному роботу.

Розроблений корейцями робот-рятувальник HUBO в 2015 році переміг в конкурсі DARPA Robotics Challenge, а тепер, крім почесної місії факелоносця, він стане одним з роботів-волонтерів, які будуть використані під час Олімпіади. Керувати загоном роботів буде сам О Чун-хо. Вони будуть зустрічати спортсменів і гостей в аеропорту, допомагати їм на території Олімпійського селища і стадіонах.

Гуманоїдні роботи також зможуть спілкуватись з гостями англійською, корейською, китайською і японською мовами. В ході естафети факел спочатку ніс Денніс Хонг, глава Лабораторії робототехніки Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі, потім він сів у гольфкар, за кермом якого був HUBO. Робот під’їхав до стіни, вирізав в ній отвір і передав факел професору О Чун-хо. Той, у свою чергу, віддав вогонь іншому корейському роботу — керованому людиною FX-2.

Джерело

 

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline