Компанія Mitsubishi Electric створила мініатюрного робота, призначеного для інспекції стану конструкції електричних генераторів
18 Квітня , 2017

Офіційно: Apple буде тестувати безпілотні автомобілі в Каліфорнії

Попри безліч повідомлень, які описують зусилля Apple по розробці власного електромобіля, в останні місяці галас навколо проекту «Титан» стихла. Тепер історія отримує новий розвиток з публікацією Business Insider, в якій повідомляється, що Apple зареєструвалась в штаті Каліфорнія для тестування безпілотних автомобілів.

Вперше на сайті Департаменту автомобільного транспорту (DMV) в Каліфорнії ім’я Apple було додано в довгий список компаній з офіційним дозволом на випробування автономних транспортних засобів. Самим раннім задокументованим згадуванням проекту Apple Car вважається запит компанії в DMV у вересні 2015 c проханням переглянути деякі пункти правил водіння автомобілів.

Отриманий дозвіл є підтвердженням того, що Apple, як мінімум, два роки працювала над безпілотними технологіями (незалежно від її намірів створювати або не створювати власний електрокар), про що компанія раніше не розповідала публічно і що не підтверджувала у разі офіційних запитів.

«Сьогодні, 14 квітня 2017 року, Каліфорнійський держдепартамент автотранспорту видав Apple Inc. дозвіл на тестування автономних транспортних засобів. Дозвіл поширюється на три автомобіля моделі 2015 Lexus RX450h і шість водіїв», – повідомив представник DMV Business Insider.

Варто відзначити, що Waymo (Google), в числі інших транспортних засобів, також тестує свої безпілотні технології на переобладнаних гібридах Lexus RX450h і для підстраховки робить це з водієм за кермом, який у разі непередбачених ситуацій бере керування на себе.

Раніше повідомлялось, що Apple створила окремий підрозділ з 1000 співробітників для реалізації так званого «Project Titan» в Саннівейл, Каліфорнія. У минулому році план по створенню власного автомобіля наштовхнувся на певні перешкоди, і компанія була змушена залучити інженера Боба Менсфілда для скорочення масштабу проекту та встановлення нової мети.

Тепер Apple зосередиться, в першу чергу, на розробці програмного забезпечення для автономних систем керування, а сам проект як і раніше залишається «таємницею».

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline