Новий тип інтерфейсу мозок-комп’ютер дозволяє писати музику, використовуючи “силу думки”
23 Вересня , 2017
Компанія ARCA Space Corporation приступає до випробувань революційного ракетного двигуна
23 Вересня , 2017

Обертовий будиночок Devon House дозволить обирати кращий вид з будь-якого вікна

Лондонське архітектурне бюро D*Haus спеціалізується на розробці проектів трансформованих споруд, в основі яких лежать принцип геометричних задач. Це значить, що конструкція, зовнішній вигляд і експлуатаційні характеристики будівлі можуть змінюватись за бажанням власника без капітальної перебудови, натисканням кнопки. У переліку останніх проектів D*Haus – обертова будівля Devon House.

«Наш клієнт знайшов чудове місце для нового будинку, але там був прекрасний вид на місцевість лише під одним ракурсом. А він хотів спостерігати його з кожної частини будинку». Для реалізації такого завдання верхній поверх зробили трикутної форми і поставили на рухому основу. Знизу, зі стаціонарного першого поверху, наверх можна потрапити через центральну вісь, вона ж сходова шахта. Дхаус

В одному кутку другого поверху знаходиться хазяйська спальня, яка за замовчуванням повернута в бік з найкращим пейзажем. В іншому кухня і їдальня, в третьому робоча зона – переходячи з однієї зони в іншу, власник може обертати весь поверх на свій розсуд. Перший поверх і прилеглий ландшафт забезпечили маркерами, які відповідають архітектурним елементам конструкції другого поверху, тому при кожному повороті будівля приймає новий, закінчений вигляд.

На жаль, сума по кошторису $3,98 млн. виявилась для замовника надто високою, тому в реальному проекті рухомі частини прибрали, залишивши тільки загальний силует трикутного верхнього поверху. Будівництво почнеться з дня на день, але в компанії D*Haus сподіваються, що з часом зможуть реалізувати повноцінний варіант рухомої будівлі Devon House.

Дхаус

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline