Штучний інтелект від YAMAHA перетворив танець в живу музику
3 Лютого , 2018
Китай готується до морських випробуваннь рельсотрону?
5 Лютого , 2018

ОАЕ збираються побудувати госпіталь на орбіті. Але через сто років

На виставці «Arab Health 2018», що проходить у Дубаї, представники міністерства охорони здоров’я Об’єднаних Арабських Еміратів повідомили, що планують побудувати космічну лікарню, в якій астронавти зможуть поправити своє здоров’я. Автори проекту роблять велику ставку на робототехніку та нанотехнології. Передбачається, що керувати всіма процесами будуть лікарі, що знаходяться на землі.

Ініціатива розрахована на космонавтів далекого майбутнього, тому у міністерстві розраховують запустити проект не раніше 2117 року. А поки що часу для реалізації проекту предостатньо, міністерство охорони здоров’я Об’єднаних Арабських Еміратів вважає за необхідне попередити партнерів про початок роботи над технологіями, які зможуть стати у нагоді для реалізації ідеї в майбутньому. Створення інноваційних розробок, необхідних для побудови орбітального госпіталю, буде проходити у рамках програми «штучний інтелект» і національної космічної програми ОАЕ.

Міністерство повідомило про початок роботи над лікуванням хронічних захворювань, а його представники зазначили, що вже в найближчі роки почнуть дослідження у сфері терапії діабету за допомогою стовбурових клітин та лікування раку, заснованого на магнітних полях. Крім того, фахівці з ОАЕ ведуть розробку переносних пристроїв, що регулюють рівень цукру та артеріального тиску.

Першим кроком ОАЕ на шляху реалізації ідеї створення космічного госпіталю стане марсіанська місія Еміратів, запланована на 2020 рік.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: