ХМЗ планує випустити майже 1,5 тис. комбайнів до 2022 року
5 Грудня , 2017
Перший у світі інтерактивний світловий дисплей дозволяє працювати з живими голограмами
5 Грудня , 2017

ОАЕ запускає віртуальний тур по першому марсіанському місту

Шейх Мохаммед бін Рашид Аль Мактум, віце-президент і прем’єр-міністр ОАЕ, поклав на свою державу тягар сформувати план і порядок колонізації Марса. В ОАЕ мають намір об’єднати зусилля вчених усього світу, щоб створити альтернативу проектам на кшталт Mars One або SpaceX. І перший крок на цьому шляху вже зроблено.

Якщо все піде за планом, ОАЕ запустить свій зонд до Червоної планети в 2021 році. А поки є маса роботи вдома – у вересні в Дубаї оголосили про наміри збудувати в пустелі великий полігон для відпрацювання технологій зведення марсіанських поселень. Тестувати будуть будь-які можливі технології і рішення – Емірати беруть на себе організаційну і фінансову складові проекту.

А поки в реальності нічого ще немає, ви можете відвідати Марс-2117 у віртуальному просторі. Це великий, розвинений інтерактивний світ, в якому можна побачити всі аспекти створення та експлуатації поселення на 600000 чоловік на іншій планеті. І уявити себе в ролі колоніста.

Віртуальний тур включає відвідини кар’єра з видобутку корисних копалин і будмайданчика, знайомство з парком машин, спроектованих для Марса. Можна буде заглянути під купол Міста Мудрості, де відкрито перший марсіанський університет, побачити зразки тамтешньої архітектури і «поспілкуватися» з місцевим населенням – цифровими образами під керуванням нейромереж.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: