Virgin Galactic успішно розігнала орбітальний планер до трансзвукової швидкості
15 Січня , 2018
Misty I – робот для програмістів а не робототехніків
16 Січня , 2018

Новітній десантний корабель ВМС США отримає лазерну зброю

Новітній десантний корабель ВМС США есмінець «Portland» буде обладнаний лазерною зброєю останнього покоління як раз до початку багатонаціональних військових навчань RIMPAC 2018. Вірогідно, керівники навчань планують скласти «враження» на зарубіжних учасників, в першу чергу, на представників ВМС Китаю.

RIMPAC – найбільші в світі багатонаціональні військово-морські маневри, що проводяться командуванням ВМС США по парних роках біля узбережжя Гаваїв. Учасники навчань – стратегічні союзники, або дружні США держави (за винятком Китаю) відпрацьовують взаємодію або просто знайомляться один з одним.

В останніх RIMPAC 2016 взяли участь 26 країн. Навчання традиційно завершуються поразкою реальної морської цілі (так звана вправа SINKEX), роль якої відведена списаному бойовому кораблю.

Не викликає сумніву, що показ новітньої лазерної зброї є неприкритою демонстрацією — насамперед Китаю — зростання бойових можливостей ВМС США. Там, до речі, теж ведуться подібні розробки, правда, поки що без особливих успіхів.

Обладнання есмінця «Portland» перспективною зброєю – продовження «лазерної» теми командуванням ВМС США. Три роки тому бойова лазерна установка потужністю 30 кВт була встановлена на десантному кораблі «Ponce», який тоді ніс службу в Перській затоці. Вона призначена для боротьби з безпілотниками, гелікоптерами і малими суднами, які стоять на озброєнні флоту Корпусу вартових ісламської революції Ірану.

USNI

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: