Sony зробила свій штучний інтелект відкритим для розробників
5 Липня , 2017
4 правила IT-гігієни: фахівці радять українцям готуватися до чергової кібератаки
5 Липня , 2017

Новий рекорд Tesla Model S – пробіг 900 км на одному заряді (відео)

Два роки тому Кейсі Спенсер поставив, здавалося б, неможливий рекорд. Він проїхав на автомобілі Tesla Model S 810 км по території двох штатів, що на той момент на 82 км перевищувало попереднє досягнення норвежців Бьорна Ніланда і Моргана Торвольта і на 376 км перевершило паспортні характеристики машини. Швидкість електромобіля, за кермом якого сидів Кейсі, в середньому становила близько 30 кілометрів на годину.

А кілька днів тому бельгійці Стівен Пітерс і Джоері Кулс встановили новий світовий рекорд за дальністю поїздки на Tesla Model S P100D без підзарядки. Менше ніж за добу вони проїхали на автомобілі 901,2 кілометри. Про це вони повідомляють у блозі компанії Silver Lining.

Для встановлення рекорду вони проклали закільцьований маршрут протяжністю 26 кілометрів по дорогах села Дув в провінції Східна Фландрія. Щоб попередити інших учасників руху про те, що автомобіль бере участь в експерименті, на заднє скло була наклеєна велика табличка з написом «Test». Як з’ясували Пітерс і Кулс, найбільшу економічність силова установка Model S показує при швидкості 40 кілометрів на годину. Тому вони намагались дотримуватись цієї швидкості весь маршрут.

У підсумку, заряду акумулятора вистачило на 23 години 45 хвилин. Силова установка витратила 97,4 кіловат-години енергії, а середня витрата склала 108 ват-годин на кілометр.

Tesla Model S P100D обладнаний набором батарей ємністю 100 кіловат-годин. З місця до 96 кілометрів на годину така машина з активованим режимом максимальної продуктивності Ludicrous розганяється за 2,5 секунди. У минулому році Агентство з охорони навколишнього середовища США (EPA) підтвердило, що запас ходу електромобіля складає 315 миль (507 кілометрів).

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: