Tarzan – робот, який вміє пересуватись, подібно одноіменному герою
22 Квітня , 2017
Розпочато розробку незвичайного космічного апарату для прибирання космічного сміття, який представляє з себе мембрану, завтовшки з аркуш паперу
24 Квітня , 2017

Нові випробування капсул Hyperloop почнуться в серпні

Днями компанія SpaceX розмістила у себе на сайті інформацію про те, що другий етап конкурсу Hyperloop Pod Competition відбудеться вже влітку цього року. Але якщо минулого разу інженери представили лише загальну концепцію на папері, а за фактом тестували лише невеликі візки усередині випробувальної труби Hyperloop, то цього разу все обіцяє бути цікавішим, адже завдання другого етапу — демонстрація максимально можливої швидкості.

Участь в експериментальних заїздах візьмуть 22 команди, якв, переважно, складаються з фахівців різних американських вузів. Обкатувати напрацювання будуть на території, що належить SpaceX, в спеціально побудованій тестовій трубі, загальна протяжність якої складає півтора кілометри при діаметрі 1,8 метра. На сторінці Hyperloop повідомляється, що тестування буде проходити 25-27 серпня 2017 року.

Перші випробування кабін в рамках конкурсу Hyperloop Pod Competition пройшли в січні 2017 року. Тоді в заході взяли участь 27 команд. Ініціатором змагання виступила компанія SpaceX, вирішивши таким чином привернути до ідеї більше фахівців і прискорити процес розробки повнофункціональних прототипів.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline