Суперкомп’ютер розрахував принципово новий вид конструкції легшого і міцнішого крила літака
10 Жовтня , 2017
Робот-тенісист Forpheus навчить грі в настільний теніс
10 Жовтня , 2017

Нові електромобільні батареї Toshiba заряджаються за 6 хвилин на 320 км

Основний акцент виробників електромобілів – це максимізація запасу ходу, який користувачі можуть отримати від одного заряду, і з цієї причини нові технології акумуляторів будуть відігравати величезну роль у стимулюванні їх масового розповсюдження. Toshiba розробила нову швидкозаряджувану батарею, яка, за її твердженням, дозволить електрокарам проїжджати в три рази довше, ніж зараз, а потім повністю заряджатись за лічені хвилини.

Toshiba SCiB (Super Charge ion Battery) існує в різних варіаціях з 2007 року, і головною перевагою цієї батареї вважається здатність швидко заряджатись. Її заявлений термін служби складає 10 років і завдяки високому рівню безпеки вона знайшла застосування в багатьох відомих електромобілях, включаючи Mitsubishi MiEV і Honda Fit EV.

В даний час SCiB використовує літій-титановий оксид в якості матеріалу для аноду, але тепер японська корпорація заявляє, що розробила найкраще рішення. Наступне покоління SCiB використовує новий матеріал – ніобат титану, який Toshiba змогла розташувати в кристалічній структурі, що дозволяє більш ефективно зберігати літієві іони. Настільки ефективно, що щільність енергії подвоїлась.

Повідомляється, що акумулятор може працювати при низьких температурах ( при -10 градусах Цельсію надшвидка зарядка здійснюється за 10 хвилин); він також зберігає 90% своєї ємності навіть після 5 000 циклів заряд/розряд.

При цьому в Toshiba відзначають, що інноваційна батарея зможе заряджатись за 6 хвилин «на потужних пунктах зарядки», але не уточнюють, на яких саме. Наприклад, невідомо, чи вистачить потужності Supercharger, станції від Tesla, яка видає 135 кВт, для 6-хвилинної підзарядки нової батареї.

Нові батареї SCiB з’являться на ринку в 2019 році, заявив Осаму Хорі, директор науково-дослідного центру Toshiba.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline