Укрпошта запустила офіційний Telegram-бот з трекінгом посилок
16 Вересня , 2017
Гелеподібний лід – найлегша форма води, штучно створена вченими
16 Вересня , 2017

Нові автомобільні батареї Samsung обіцяють запас ходу до 700 кілометрів

На Міжнародному автомобільному салоні IAA Cars 2017, що проходить в Німеччині, Samsung SDI, відділ південнокорейської компанії, що займається розробкою технологій виробництва батарей, представив нову багатофункціональну модульну акумуляторну систему, здатну збільшити поточні показники запасу ходу електричних автомобілів. Як пояснюють у корейської компанії, подібні батареї дозволяють збільшити запас ходу до 600-700 кілометрів, в залежності від того, скільки модулів цієї системи буде встановлено.

«При бажанні можна буде змінити кількість використовуваних модулів», — зазначає компанія Samsung.

«Наприклад, якщо на автомобіль преміум-класу встановлено 20 модулів, транспортний засіб буде володіти запасом ходу від 600 до 700 кілометрів. Якщо в автомобіль класу звичайного седану буде встановлено 10-12 модулів, то такий автомобіль буде здатний проїхати на одному заряді до 300 кілометрів. Пропонований нами комплект спрямований в першу чергу на залучення уваги автовиробників, так як саме вони розробляють автомобілі, чий запас ходу може істотно варіюватись в залежності від того, скільки модулів буде включатись в комплект».

Портал Electrek пояснює, що такі автовиробники, як Nissan і GM, найчастіше використовують призматичні комірки в батареях своїх автомобілів. Відділ Samsung SDI, у свою чергу, раніше в цьому році приступив до розробки нових циліндричних комірок стандарту «2170», мабуть, «підглянувши» їх у Tesla, компанії, яка першою почала їх використання в своїх автомобілях.

Якоїсь додаткової інформації про новий комплект батарей Samsung на заході не повідомлялось. Але навіть незважаючи на це, на тлі інших виробників цифри заявленого запасу ходу виглядають вражаючими. Наприклад, та ж модель Tesla Model S забезпечує максимальний запас ходу 416 кілометрів, в той час як новий Chevy Bolt пропонує 383 кілометри на одному заряді. Щоправда, реальні цифри при перевірці профільними тестувальниками виявляються куди скромнішими.

Більш свіжі автомобілі, такі як нещодавно представлена модель Nissan Leaf 2018 року, мають показники ще скромніші – близько 241-257 кілометрів. «Бюджетний» електроседан Tesla Model 3 отримає запас ходу від 354 до 498 кілометрів.

Справедливості заради відзначимо, що висновки щодо нових батарей Samsung робити поки рано, потрібно дочекатись початку їх експлуатації в реальних умовах.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline